Pani doktor Klaudia Kłosok jest genialna! Zabieg w przyjaznej atmosferze, mimo strachu wszystko odbyło się błyskawicznie i bezboleśnie (gingiwektomia-plastyka dziąseł). Bardzo miłe i profesjonalne podejście. Zdecydowanie polecam!
Kamil
[opinia_zrodlo]
Google
Znany Lekarz

